Regulamin Właściciele ośrodka wczasowego BLUE WAVE będą Państwu bardzo
wdzięczni za współpracę w przestrzeganiu tego regulaminu

 1. Doba hotelowa w ośrodku wczasowym BLUE WAVE rozpoczyna się o godzinie 16: 00, a kończy o godzinie 9: 30 dnia następnego. Ewentualny przyjazd przed godziną 16: 00 prosimy uzgodnić wcześniej, w przeciwnym razie wcześniejsze zakwaterowanie nie będzie możliwe.
 2. Goście przebywający w ośrodku wczasowym BLUE WAVE zobowiązani są do obowiązku meldunkowego.
 3. Rezerwacja będzie ważna po wpłaceniu zadatku w kwocie 30 % wartości za cały zamówiony pobyt zgodnie z wypełnionym formularzem rezerwacyjnym i podpisaną umową.
 4. Na mniej niż trzydzieści dni przed przyjazdem należy wpłacić zadatek 50 % wartości zamówionego pobytu. O terminie wpłaty decyduje data wpłynięcia środków na konto właścicieli ośrodka wczasowego BLUE WAVE. W razie nie uregulowania należności przelewem zgodnie z tym terminem rezerwacja zostaje odwołana.
 5. Pozostałą wartości zamówionego pobytu należy wpłacić na dwa tygodnie przed planowanym przyjazdem na konto, ostatecznie nie później niż dniu przyjazdu przy zameldowaniu.
 6. W przypadku rezygnacji z pobytu, kwota zadatku wpłacona podczas rezerwacji nie będzie zwracana.
 7. Przekazanie i zdanie apartamentu następuje w obecności personelu lub właściciel na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego.
 8. Cisza nocna obowiązuje w godz. 22:00 – 07:00.
 9. Osoby odwiedzające, niezameldowane w ośrodku wczasowym BLUE WAVE mogą przebywać w pokojach od godziny 7: 00 do 22: 00 po uprzednim powiadomieniu personelu lub właścicieli.
 10. Ze względu na metalowe schody, prosimy o chodzenie w klapkach lub obuwiu.
 11. Zakazuje się używania w pokojach otwartego ognia – świeczki, lampki naftowe, gazowe itd., oraz używania własnych kuchenek elektrycznych i gazowych.
 12. Bezwzględnie zakazuje się palenia papierosów w pokojach.
 13. Bezwzględnie zakazuje się grillowania w pokojach i na tarasie wejściowym.
 14. Goście ośrodka wczasowego BLUE WAVE ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelakiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych w pokojach powstałe z jego winy lub winy odwiedzających ich osób.
 15. Osoba wypoczywająca powinna zawiadomić personel lub właścicieli o wystąpieniu szkody lub awarii niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 16. W obiekcie i na jego terenie zwierzęta domowe mogą przebywać wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem obiektu.
 17. Za wcześniejsze opuszczenie apartamentu niewynikające z winy właścicieli obiektu, nie będą zwracane koszty pobytu.
 18. Parking niestrzeżony ,płatny 10,00 zł/dobę – właściciele nie odpowiadają za pojazdy pozostawione na parkingu.
 19. Prosimy o pozostawienie apartamentów w należytym porządku (uprzątnięty, wyrzucone śmieci, złożona pościel).
Blue Wave
ul. Kaprala Koniecznego 7a
72-420 Dziwnów
tel. 782-808-508
tel2. 782-808-608
www.eholiday.plBlue Wavewww.eholiday.pl/noclegi-dziwnow-8687.html