Blue Wave To ośrodek wczasowy leżący w pięknej miejscowości Dziwnów,
który spełni oczekiwania każdej osoby marzącej o wspaniałym, udanym wypoczynku.

Pensjonat Blue Wave

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym pensjonacie. Dzięki niemu poznasz bliżej nasz obiekt i przekonasz się, że pobyt w Blue Wave to najbardziej wyczekiwany moment Twoich wakacji. Wirtualny spacer przedstawia zarówno walory ośrodka, jak również piękno otaczającej go natury.

Fascynująca lokalizacja

Naszym atutem jest fascynująca lokalizacja. Położony jest bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży, na którą posiada własne zejście. Wczasowicze wypoczywający właśnie u nas mogą wypoczywać dosłownie nad samym morzem oraz podziwiać widoki na morze oraz zachód słońca z pokoi pensjonatu.

Miasto tętniące życiem

Nasi plażowicze mają w zasięgu ręki kilka punktów gastronomicznych zlokalizowanych bezpośrednio przy zejściu jak i w pobliżu naszego ośrodka. Każdego dnia pobyt na plaży naszym gościom umila muzyka, która towarzyszy również wieczornym imprezom.

Atrakcje i rozrywka

Osoby ceniące sobie aktywny wypoczynek mogą uprawiać windsurfing, żeglować, pływać na skuterach wodnych, motorówkach lub też nurkować, a i dla najmłodszych nie zabraknie atrakcji. Do dyspozycji najmłodszych gości jest plac zabaw.

Blue Wave to ośrodek wypoczynkowyktóry zagwarantuje spokój, harmonię, niepowtarzalną i wyjątkową atmosferę. Tutaj oderwiesz się od
szarej codzienności, a magia tego miejsca nie pozwoli Ci nigdy o nim zapomnieć.

Blue Wave
ul. Kaprala Koniecznego 7a
72-420 Dziwnów
tel. 782-808-508
tel2. 782-808-608
www.eholiday.plBlue Wavewww.eholiday.pl/noclegi-dziwnow-8687.html