Atrakcje dla dzieci Okolice Dziwnowa są pełne fantastycznych atrakcji dla dzieci.
Państwa pociechy z pewnością nie będą się u nas nudzić.

Nadmorski Park Miniatur

Nadmorski Park Miniatur w Dziwnowie to ciekawa alternatywa dla wszystkich, którzy podczas wypoczynku nad morzem szukają atrakcji, które urozmaicą ich pobyt.To właśnie tu zobaczyć można latarnie morskie polskiego wybrzeża w jednym miejscu. Idealne miejsce zabaw dla najmłodszych, lody, gofry i kawiarnia.

Park Linowy Tarzania

Znajdują się tu trzy trasy o różnym stopniu trudności. Trasa Dziecięca - składa się z 12 przeszkód i wyposażona jest w siatki asekuracyjne, trasa niska, z 12 przeszkód, a trasa średnia z 13. Na każdym odcinku czekają na nas przeróżne przeszkody: skok tarzana, pal Buszmena, ścianka wspinaczkowa i więcej!

Muzeum Rybołówstwa

Pomysł na otwarcie muzeum zrodził się podczas Festynu Rybaka, który się odbył 2 lipca 2011 roku w Dziwnowie. Dzięki zaangażowaniu wielu rybaków oraz ich rodzin, którzy przekazali na poczet wystawy swoje pamiątki związane z rybołówstwem możliwym było otworzenie Muzeum Rybołówstwa.

Statek Korsarz

Statek ten wypływa w godzinny rejs po morzu i po porcie, jego największą atrakcją jest przepłynięcie przez 16 kilometrowe przejście utworzone po podniesieniu zwodzonego mostu w Dziwnowie. Statek wypływa w godzinach 9.45, 13.45, Oraz 17.45. W sezonie wakacyjnym są to regularne, codzienne rejsy wycieczkowe. Korsarz jest zbudowany na wzór statku pirackiego.

Blue Wave
ul. Kaprala Koniecznego 7a
72-420 Dziwnów
tel. 782-808-508
tel2. 782-808-608
www.eholiday.plBlue Wavewww.eholiday.pl/noclegi-dziwnow-8687.html